Kouzelník, iluzionista, kouzla, magie, triky

image1 image1 image1

Pavel Kožíšek - Mistr světa ze Světového poháru bavičů. Populární a nejúspěšnější český kouzelník s bohatými zahraničními zkušenostmi. Záruka špičkové kvality, originálního a všestranného repertoáru pro každou společenskou příležitost. Překvapí a především pobaví diváky od menších vystoupení, představení pro děti až po velkolepou a strhující „copperfieldovskou“ show, ve které vás okouzlí i jeho půvabné asistentky. Vstupte společně s ním do světa iluzí a nebudete litovat ...

Letní kouzelnický tábor pro děti a teenagery

Originální letní kouzelnický tábor pro děti a teenagery pod osobním vedením Pavla Kožíška. Kouzelníci se budou učit kouzelnické triky každý den minimálně čtyři hodiny. Na kouzelnickém táboře nechybí také hledání kouzelnického pokladu, sportovní a další tradiční táborové a kouzelnické aktivity.

Na závěr tábora bude uspořádáno společné kouzelnické představení pro rodiče. Každý účastník bude slavnostně pasován na kouzelníka, složil kouzelnickou okázalost a získal od Pavla Kožíšky certifikát o absolvování kouzelnického kurzu. Další informace a přihláška na www.kouzelnickytabor.cz . Fotky, videa, postřehy, reakce účastníků, kouzelníků, rodičů a jak probíhá tábor pro kouzelníky najdete na www.facebook.com/KouzelnickyTabor .

 

© 2013  Kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek, vytvořilo webové studio Tarole Design, SEO webu sledují SEO nástroje.cz