Kouzelník, iluzionista, kouzla, magie, triky

image1 image1 image1

Pavel Kožíšek - Mistr světa ze Světového poháru bavičů. Populární a nejúspěšnější český kouzelník s bohatými zahraničními zkušenostmi. Záruka špičkové kvality, originálního a všestranného repertoáru pro každou společenskou příležitost. Překvapí a především pobaví diváky od menších vystoupení, představení pro děti až po velkolepou a strhující „copperfieldovskou“ show, ve které vás okouzlí i jeho půvabné asistentky. Vstupte společně s ním do světa iluzí a nebudete litovat ...

Letní kouzelnický tábor pro děti a teenagery

  POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA LÉTO 2019

Naučte se čarovat přímo s Pavlem Kožíškem! Originální letní  kouzelnický tábor  pro děti a teenagery pod osobním vedením Pavla Kožíška. Každý den během celého záběru se svými dětmi a teenagery učí krok za krokem jednoduchou, ale současně velmi efektní kouzla , která pobaví a příjemně zamotá hlavu kamarádům. Behem kouzelnického Tábora SE Z každého Stane opravdový  kouzelník , Mag si Čaroděj! Budoucí kouzelníci se budou učit  kouzelnické triky  každý den Čtyři hodiny, je KDYŽ budou chtít, Tak JE čeká i jejich první  kouzelnické vystoupení .Na kouzelnickém táboře nechybí hledání kouzelnického pokladu, sportovní a další tradiční táborové a kouzelnické aktivity.

Na závěr tábora bude uspořádáno společné kouzelnické představení pro rodiče. Každý účastník bude slavnostně pasován na kouzelníka, složil kouzelnickou okázalost a získal od Pavla Kožíšky certifikát o absolvování kouzelnického kurzu. Kouzelníci nebudou potřebovat na tábor zadne speciální Things, protože veškeré kouzelnické rekvizity , pomůcky DVD Škola kouzel kouzel JSOU Již zahrnuty v cene Tabora.  Další informace a přihláška na www.kouzelnickytabor.cz . Fotky, videa, postřehy, reakce účastníků, kouzelníků, rodičů a jak probíhá tábor pro kouzelníky najdete na www.facebook.com/KouzelnickyTabor .

 

© 2013  Kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek, vytvořilo webové studio Tarole Design, SEO webu sledují SEO nástroje.cz