Kouzelník, iluzionista, kouzla, magie, triky

image1 image1 image1

Pavel Kožíšek - Mistr světa ze Světového poháru bavičů. Populární a nejúspěšnější český kouzelník s bohatými zahraničními zkušenostmi. Záruka špičkové kvality, originálního a všestranného repertoáru pro každou společenskou příležitost. Překvapí a především pobaví diváky od menších vystoupení, představení pro děti až po velkolepou a strhující „copperfieldovskou“ show, ve které vás okouzlí i jeho půvabné asistentky. Vstupte společně s ním do světa iluzí a nebudete litovat ...

Herec Václav Postránecký s vnuky čaruje!

Herec Václav Postránecký si s vnuky Jakubem a Fipem, kteří jsou nadšení amatérští kouzelníci, hraje často na kouzelníky. „Kluky už to baví delší dobu a učí se čarovat podle kouzelnické sady Pavla Kožíška. A musím říct, že jim to opravdu jde a někdy vůbec nechápu, jak to dělají. Vždycky mi akorát, řeknou, dědo, kouzla se přeci neprozrazují,“ směje se Václav Postránecký. V létě populární herec posílá vnuky do učení k Pavlovi Kožíškovi na jeho kouzelnický tábor. Tak uvidíme, čím po návratu dědečka kluci okouzlí. Na co se děti mohou na originálním táboře těšit, jsme se zeptali přímo osoby nejpovolanější, ředitele Divadla kouzel Pavla Kožíška. 

Jak probíhá takový kouzelnický tábor?
Každý den se děcka společně se mnou naučí krok za krokem jednoduchá, ale přitom velice efektní kouzla, která pobaví a příjemně zamotají hlavu kamarádům. Takže se z každého stane opravdový kouzelník, mág a čaroděj! Na táboře mladé kouzelníky čekají minimálně čtyři intenzivní výukové hodiny každý den. Dále nechybí hledání kouzelnického pokladu, opékaní buřtů, sportovní a další tradiční táborové aktivity. Na závěr tábora uspořádáme společné kouzelnické představení pro rodiče a každý kouzelník obdrží certifikát o absolvování kouzelnického kurzu.

Jedou už zkušenější kouzelníci nebo se může přihlásit každý?
Je absolutně jedno, jestli jede dítě, které vůbec nic neumí nebo už začínající kouzelník. Program je přizpůsoben absolutně všem. Asistenta na táboře mi při výuce bude dělat můj syn Matyáš, který se už strašně těší a doslova odstříhává metr, kdy už pojedeme. Jsem rád, že o tábor je opravdu zájem a lidé nám píší a volají, jestli tam opravdu budu děti osobně učit kouzlit každý den. Ano. Jako instruktor nebo vedoucí jsem stihnul i tři tábory za léto a vždy mě to moc bavilo.

Budou děti potřebovat z domova nějaké pomůcky nebo rekvizity?
Ne, vše potřebné dostanou na táboře a veškeré kouzelnické rekvizity a pomůcky jsou již v ceně tábora.

Pro jak velké děti je tábor určen a kde se tábor koná?
Doporučený věk je od 10 do 17 let. Kouzelnický tábor je v Krkonoších v Peci pod Sněžkou na Vébrových boudách. Podrobné informace o táboře a přihlášku najdete na www.kouzelnickytabor.cz.

 

© 2013  Kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek, vytvořilo webové studio Tarole Design, SEO webu sledují SEO nástroje.cz