Kouzelník, iluzionista, kouzla, magie, triky

image1 image1 image1

Pavel Kožíšek - Mistr světa ze Světového poháru bavičů. Populární a nejúspěšnější český kouzelník s bohatými zahraničními zkušenostmi. Záruka špičkové kvality, originálního a všestranného repertoáru pro každou společenskou příležitost. Překvapí a především pobaví diváky od menších vystoupení, představení pro děti až po velkolepou a strhující „copperfieldovskou“ show, ve které vás okouzlí i jeho půvabné asistentky. Vstupte společně s ním do světa iluzí a nebudete litovat ...

Pro pořadatele

Aktuální nabídka - kouzelnická vystoupení

kouzla, magie, iluze a hlavně perfektní zábava!

 

 • velkolepé „copperfieldovské“ iluze s předními českými modelkami

 • dětská představení - kouzelník pro děti

 • společenské a firemní akce 

 • celovečerní zábavné pořady s V. Vydrou, J. Krampolem, V. Hronem a dalšími umělci

 • plesy, obchodní centra, městské slavnosti apod.

 • jízda autem naslepo - originální reklamní akce

 • exkluzivní mikromagie - kouzlení s diváky u stolu

 • kouzelnický kurz - naučte se kouzlit jako opravdoví kouzelníci

 • beseda s kouzly

 • speciální projekty na klíč (objevování a mizení VIP hostů, výrobků, záměny řečníků apod.)

 • netradiční a originální moderování s kouzly

 • maturitní plesy - akční sleva pro studenty 50%

 • NOVINKA - unikátní levitace diváka z publika


kouzelnikDůležité upozornění pro pořadatele:
Vyjma představení Magická esa nejsou potřeba žádné speciální technické podmínky, žádné speciální osvětlení, u většiny vystoupení není potřeba jeviště apod. Zkrátka zájezdová kouzelnická vystoupení je možno uspořádat prakticky všude. Řada pořadatelů se mylně domnívá, že Pavel Kožíšek je technicky a finančně pro ně nedostupný, není to pravda... Neváhejte nás kontaktovat, budete mile překvapeni i našimi aktuálními cenami!


!!! AKCE !!!  Dvě dopolední představení pro školy za cenu jednoho! 
Pavel Kožíšek nevystupuje přímo ve školách, ale v divadlech, kulturních domech, kinosálech apod. Představení je pro mateřské školy a 1. stupeň ZŠ.

 

Škola kouzel Pavla Kožíška
(kouzelnické představení pro děti - cca 60 minut, možno časově zkrátit)

Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý malý kouzelník na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží. V roli kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. A až skončí kouzelnické vystoupení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 

 

Vydra v novém Kožíšku!
(celovečerní zábavný pořad - cca 90 minut, možno časově zkrátit)

Celovečerní zábavný pořad s populárním hercem Václavem Vydrou, který se tentokrát divákům představí i jako kouzelník. Skvělý humor a originální kouzelnická show. Na jevišti oběma protagonistům vtipně sekundují atraktivní české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Anebo také možná právě vy!

 

Origami show
(kouzelnické vystoupení cca 10 minut)

Kouzelnická show Pavla Kožíška a modelky Martiny Dvořákové je plná dynamických iluzí a vteřinových rychlopřevleků. V představení, které mělo velice úspěšnou premiéru v Japonsku, se mimo jiné mohou diváci také těšit na velice působivé kouzlo, kdy kouzelník půvabnou asistentku za pomoci a kontroly diváků při představení sváže do svěrací kazajky a ještě jí spoutá pevně i nohy. Potom jí pouze na osm sekund zakryje látkovým závěsem. Když závěs spadne k zemi, je modelka vysvobozená a navíc má kompletně převlečené jiné šaty a dokonce i přezuté boty! Toto originální vystoupení nemá v tomto provedení ve světě skutečně obdoby! V závěru show se kouzelník Pavel Kožíšek nechá uzavřít do krabice, která se složí do malé kostky, kam by se normálně nevešlo ani miminko. Vše se odehrává v prostoru na tenké desce stolu. Diváci vše nechápavě sledují kolem dokola. Potom kouzelnice ještě kostku probodne třemi velkými japonskými meči. Když meče odstraní a kostku rozloží zpět do velké krabice, tak z ní kouzelník Pavel Kožíšek vystoupí živý a ještě k tomu kompletně v jiném kostýmu!

 

magic show

 

Kožíšek je jako nový dobře sluší Krampolovi!
(celovečerní zábavný pořad - cca 90 minut, možno časově zkrátit)

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s populárním hercem a bavičem Jiřím Krampolem. Jedinečný humor, skvělá zábava a strhující kouzelnická show. Je to zkrátka jízda! S oběma hlavními protagonisty čarují jako asistentky přední české modelky Hanka Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

 

kouzelnické vystoupení


Policajt a vězeň   TOP 3 - NEJŽÁDANĚJŠÍ U POŘADATELŮ
(kouzelnické vystoupení cca 15 minut)

 

Kouzelnická show Pavla Kožíška a jedné přední české modelky – Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková, která slaví velké úspěchy doma i v zahraničí. Na Světovém poháru bavičů v Japonsku získala tato scénka cenu nejvyšší. Půvabná vězenkyně uniká policajtovi z různých druhů pout a v závěru vystoupení se dokonce jejich role záhadně obrátí. Z vězenkyně je policistka a policajt naopak končí v trestaneckém mundůru s pouty na rukou. Nejedná se o klasické kouzelnické vystoupení, které diváci pouze pasivně sledují, ale v tomto případě jsou sami aktivně zapojeni do hry. Při jednom triku náhodně vybraný divák (lze předem tuto osobu vytipovat – VIP) zkontroluje, že kouzelnice je spoutána na rukou, okolo krku a celého těla dlouhým provazem. I když je kouzelnice takto pevně spoutána, ocitá se asistující divák na jevišti během pár sekund bez svého saka, které má kouzelnice na sobě!

kouzelník


Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek!
(kouzelnické představení pro děti - cca 60 minut, možno časově zkrátit)

Nejúspěšnější vánoční pořad současnosti pro děti. Kouzla a vánoce patří neodmyslitelně k sobě. A v našem případě vás čekají opravdu nezapomenutelné kouzelnické Vánoce, které originálním způsobem připravil kouzelník Pavel Kožíšek! Vánoční speciál je plný úžasných kouzel a legrace nejen pro děti… V roli Santa kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

vystoupení vánoce


Kožíšek je jako Hron! TOP 3 - NEJŽÁDANĚJŠÍ U POŘADATELŮ
(celovečerní zábavný pořad - 90 až 120 minut, možno časově zkrátit)

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s všestranným bavičem, populárním imitátorem a zpěvákem Vladimírem Hronem, který jako kouzelník bude i čarovat... Těžký útok na vaši bránici! Spojení dvou bavičů, které zaručuje skvělou zábavu a strhující kouzelnickou show. S oběma hlavními protagonisty čarují přední české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

kouzelnické představení

 

S kouzly kolem světa! TOP 3 - NEJŽÁDANĚJŠÍ U POŘADATELŮ
(kouzelnické představení pro děti - cca 60 minut, možno časově zkrátit)

 

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Kouzelník Pavel Kožíšek bude s dětmi čarovat přímo na jevišti a malí kouzelníci také se některá kouzla i naučí! Společně s námi kolem světa poletí jako letuška modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Bezva zábava nejen pro děti. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

 

   

Magická esa
(zájezdová varianta)

Magická esa je velkolepá strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o první představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky, které okouzlí diváky nejen svým půvabem, ale také i osobitým smyslem pro humor. Diváci poprvé u nás uvidí nejnovější triky moderní magie na vlastní oči! Fantastická a neuvěřitelná kouzla jsou přímo propojena s taneční skupinou Magic Girls a Electric Men. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která vás promění zpátky v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení člověka z děla v hledišti a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí! Diváci v sále se také naučí kouzlit a na vlastní nebezpečí možná i zmizí… Magická esa je představení šité technicky přímo na míru Divadlu kouzel, ale s vybranými iluzemi jsme připravili také zájezdovou verzi tohoto show pro různé příležitosti a prostředí! 

 

show

 

 
Hra kouzel a magie
(kouzelnické představení pro děti - cca 60 minut, možno časově zkrátit)

Originální a naprosto jedinečné představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky jako Harry Potter a naučíte se mimo jiné také sami kouzlit! V roli kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

vystoupení pro děti


Maturitní plesy
(plesová varianta)

Mezi pořadateli je velice vyhledávaná i plesová verze vystoupení. Protože je o ní zájem i na maturitní plesy, kde studenti nemají takové finanční možnosti, poskytujeme studentům 50% slevu!

 

Kouzelnický kurz
(naučte se čarovat)

Skvělá zábava pro všechny. Velice vyhledávaná a vděčná aktivita na team building, firemní párty apod. Naučte se čarovat s Pavlem Kožíškem! Doporučený maximální počet účastníků v kurzu je 50 osob. Určeno pro všechny bez rozdílu věku (děti min. od 9 let). Každý účastník obdrží od Pavla Kožíška certifikát o absolvování kurzu a DVD Škola kouzel a magie. Kromě dobré nálady a chuti se naučit čarovat, nebudete nic potřebovat. Po skončení kurzu je autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem.

team building


Interaktivní zábavné kouzlení s diváky
(kouzelnické vystoupení 10 - 30 minut)

V úvodu si Pavel Kožíšek s asistentkou (vždy jedna přední česká modelka – Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková) zahraje se všemi diváky hru se 3 obřími kartami, které záhadně cestují a mění své pozice. V závěru karta, kterou diváci mají stále pod svoji kontrolou, mizí a místo ní se k úžasu přítomných diváků nečekaně objevuje úplně jiná obří karta. Pavel si vypůjčí od náhodného diváka bankovku větší hodnoty. Další diváci zkontrolují a poznamenají výrobní číslo bankovky, kterou Pavel viditelně spálí. Popel z bankovky pak v mžiku promění v deset rohlíků. Pavel oznámí divákům, že v jednom rohlíku je zapečená divákova bankovka. Diváci si mohou vybrat každý po jednom rohlíku a případně je ještě s Pavlem před rozlomením vyměnit. Divákova neporušená bankovka je nakonec v Pavlově rohlíku. Kontrola výrobního čísla bankovky a vrácení bankovky divákovi. Vtipné a divácky velice vděčné kouzlo, kdy se divákům „prozradí“ tři různé způsoby, jak kouzelník uhodne divákovu kartu. Divák na jevišti, který Pavlovi asistuje, na rozdíl od diváků v hledišti, jako jediný neví, co se děje za ním a jak je možné, že Pavel i samotní diváci v hledišti kartu správně uhodnou! Poslední trik s názvem Hra na svatbu. Pavel správně uhodne všechny údaje, které si náhodně vybraný divák sám na jevišti zvolí – vše souhlasí s předem napsanou předpovědí, kterou mají stále u sebe diváci v publiku! Toto zcela originální a zábavné kouzlo má vždy u diváků velký úspěch.

mašlíková

 

Jízda autem naslepo
(venkovní kouzelnická show vhodná jako reklamní akce)

Dokáže kouzelník se zavázanýma očima řídit auto? Jízda autem naslepo je originální a velice vděčná venkovní show vhodná jako reklamní akce nebo samostatná atrakce. Kouzelník Pavel Kožíšek nechá zkontrolovat divákům absolutně neprůhledné klapky na oči a pytel, kterým si pak zakryje celou hlavu. Takto projede autem naslepo za kontroly diváků, kteří s ním jedou v autě na příklad město (za efektní asistence policie) nebo slalom na náměstí apod. Možnost využít vlastní osobní vůz Pavla Kožíška (černý Mercedes ML), jakýkoliv osobní vůz pořadatele s jeho reklamou nebo zapůjčit luxusní vozy Ferrari, Porsche, Jaguar, Maserati, Lamborghini, Rolls-Royce apod.

jízda naslepo

 

 

Mikromagie
(kouzlení pro exkluzivní klienty)

Poslední dobou je velice vyhledávaná i exkluzivní mikromagie, kdy kouzelník Pavel Kožíšek čaruje s hosty přímo s nimi u stolu. Pro diváky je to vždy výjimečný, prestižní a nezapomenutelný zážitek.

 

Levitace s divákem
!!! NOVINKA !!!
(naprosto unikátní kouzlo) 

Levitace s divákem, která lze předvádět prakticky kdekoli! Velice silný efekt, kdy diváci mohou být kolem dokola. Opravdu jedinečná záležitost! 

 

 

Matyáš Kožíšek
(vystoupení mladého talentovaného kouzelníka) 

Matyáš Kožíšek vystupuje v Divadle kouzel jako host v show Magická esa a v Divadle Hybernia účinkuje v roli kouzelníka v muzikálu Alenka kraji zázraků. Se svým velice úspěšným kouzelnickým vystoupením je vhodným zpestřením každého programu. Závěr vystoupení může být zakončeno unikátní levitací s divákem, která lze předvádět prakticky kdekoli! (viz. výše) Matyáš je mezi pořadateli také oblíbený se svým kouzelnickým kurzem pro děti, který lze časově přizpůsobit potřebám akce.
 

Beseda s kouzly
(netradiční zábavná beseda s diváky)

Pořad vhodný pro besedy se seniory, studenty, uzavřené společnosti apod. Kouzelník Pavel Kožíšek vypráví zajímavé veselé a poutavé zážitky z divadla a cestování po světě. Samozřejmě nechybí ani atraktivní ukázka kouzel, do kterých jsou diváci vtipně aktivně zapojeni.

 

 

... a mnohé další možnosti vystoupení :-)

© 2013  Kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek, vytvořilo webové studio Tarole Design, SEO webu sledují SEO nástroje.cz